Analiza rynku pozwoli wejść Twojej firmie na sam szczyt!

Analizy rynku pracy

 

Rynek pracy rządzi się własnymi prawami lecz jak na każdym rynku, także i tutaj zaobserwować można mechanizmy generujące zmiany w czasie, a także problemy i szanse o różnych skalach i zasięgach. Wszystko to jest niezmierni istotne zarówno z punktu widzenia pracodawców, pracobiorców, jak i instytucji pośredniczących w pozyskaniu zatrudnienia.

 

Jakich obszarów mogą dotyczyć analizy rynku pracy?

Uwzględniając jego specyfikę, oferujemy Państwu kompleksową analizę lokalnych rynków pracy i panującej na nich sytuacji, zwłaszcza w zakresie problematyki:

 

Znajomość realnego popytu i podaży pracy umożliwia:

 

Kim mogą być respondenci?

Aby każda nasza analiza rynku pracy była dokonana w sposób kompleksowy i wiarygodny, realizujemy badania z udziałem wszystkich uczestników rynku pracy, w tym m.in. z:

 

Jakimi metodami pozyskujemy dane do analiz rynku pracy?

Z racji na mnogość aspektów prawnych, jakie obowiązują na rynku pracy, jego badanie prowadzimy zgodnie z metodologią, na którą powołują się wypracowane w tym zakresie zalecenia Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej.

Dane do naszych analiz rynku pracy gromadzimy, wykorzystując takie metody/techniki badawcze:

 

Nasz proces badawczy, prócz samego pozyskania danych, obejmuje:

 

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty w zakresie analizy Rynu pracy. W przypadku pytań, jesteśmy do Państwa dyspozycji!

Tagi

analiza rynku badania rynku badanie rynku analizy rynku pracy
Badania ankietowe od 4 zł.