Pełna przejrzystość w EDM

Programy obsługujące dokumentację medyczną w postaci elektronicznej muszą cechować się dwiema głównymi zaletami z perspektywy obsługi przez specjalistów: być przejrzyste i intuicyjne, kiedy w założeniach ich twórców planowana jest dalsza rozbudowa, wprowadzanie nowych funkcji dedykowanych różnym dziedzinom medycyny oraz współpraca z Narodowym Funduszem Zdrowia i ZUS-em. Czy to połączenie jest możliwe?

Niektóre polskie firmy funkcjonujące w branży dla rozwiązań medycznych doskonale odnalazły się także w sytuacji wyzwania, jakim było stworzenie funkcjonalnego i łatwo-dostępnego programu obsługującego Elektroniczną Dokumentację Medyczną w małych gabinetach lekarskich i dużych lecznicach.

Łatwe w obsłudze konstrukcje służące specjalistom do prowadzenia historii zdrowia i chorób swoich pacjentów opierają się na kilku kliknięciach. Jedną z najbardziej wyrazistych funkcji w programie Medfile pełni kalendarz z wyraźnym grafikiem. To dzięki niemu lekarz bądź fizjoterapeuta wie, jakie są rozplanowane wizyty w jego gabinecie na kolejne dni, tygodnie i miesiące. Ma do nich stały pełny wgląd. W istnieje możliwość ustawiać okresu urlopowego, przerwy w pracy oraz zaznaczania, w których gabinetach będzie przyjmowany pacjent. Tego typu informacje są widoczne dla całej placówki medycznej – rejestracji, pielęgniarek i innych specjalistów. Dzięki nim współpraca pracowników różnego szczebla się bardziej komunikatywna.

Wspomniana wcześniej możliwość oznaczania kabinetów, w których przyjmuje specjalista wiąże się z kolejną przydatną funkcją programu Medfile – dodawaniem większej ilości gabinetów lub placówek za pomocą jednej subskrypcji programu. Twórcy aplikacji webowej doskonale zdają sobie sprawę z faktu, że specjaliści często prowadzą swoje praktyki w wielu gabinetach i przychodniach. Program Medfile umożliwia wprowadzanie wielu jednostek służby zdrowia (państwowych jak i prywatnych) i zapisywanie do nich pacjentów z poziomu jednego użytkownika, bez konieczności zmian logowania.

Wygodne i łatwe prowadzenie danych pacjentów w programie to jedno, także warianty na wprowadzanie dodatkowych pól graficznych, liczbowych, pól wyboru, a nawet dużych dedykowanych diagramów fizjoterapeutycznych lub dentystycznych pozwalają znacząco usprawniają pracę w gabinecie. Dzięki tylu intuicyjnym możliwościom praca z programem jest szybka, a zaoszczędzony czas można poświęcić na lepszą komunikację z pacjentem bądź bardziej szczegółowe badanie przedmiotowe.

Wykorzystaj wszystkie funkcje programu Medfile i rozpocznij pracę z Elektroniczną Dokumentacją Medyczną w swoim gabinecie w najprostszy z możliwych sposobów. Testuj przez 14 dni za darmo.

Tagi

elektroniczna dokumentacja medyczna kartoteka medyczna kartoteka pacjenta aplikacja dla gabinetu lekarskiego oprogramowanie dla gabinetu aplikacja dla lekarzy aplikacja dla przychodni program dla gabinetu system rezerwacji grafik wizyt lekarskich
Badania ankietowe od 4 zł.